statek wycieczkowy

Poznaj plusy tanich rejsów wycieczkowych

Wiele osób kojarzy wakacje budżetowe z bardzo niskim standardem. Jednak wcale tak być nie musi. Przykładem na to są rejsy statkiem. Jest to relaksująca, niezapomniana i bardzo luksusowa opcja a jednocześnie są to wakacje budżetowe.

Rejsy statkiem wycieczkowym zapewniają niesamowite wrażenia, w tym kulinarne. Statki wycieczkowe oferują niesamowitą różnorodność jedzenia, z najlepszych składników. Jedzenie jest w cenie i często jest lepszej jakości niż w restauracjach na lądzie.

Lokalizacja kabiny jest ważnym czynnikiem przy rezerwacji rejsu. Pokoje na najniższych pokładach są zwykle tańszymi opcjami, podczas gdy pokoje umiejscowione na wyższych pokładach są zazwyczaj droższe.

Statki wycieczkowe
Statki wycieczkowe

Wiele rejsów obejmuje również nieograniczony dostęp do siłowni, więc czeka Cię świetna zabawa.

Podczas gdy niektóre hotele pobierają opłatę za korzystanie z siłowni, większość statków wycieczkowych uwzględnia ją w cenie.

Podczas rejsu statkiem wycieczkowym będziesz mógł korzystać z wielu atrakcji które są wliczone w cenę. Mogą to być koncerty muzyki, dyskoteki, projekcje filmów, ćwiczenia na powietrzu z instruktorem, uczestnictwo w jakiś grach zespołowych.

Wśród jedynych rzeczy, które nie są uwzględnione w typowych wakacjach na rejsach wycieczkowych, są napoje alkoholowe i wycieczki brzegowe. Wiele droższych rejsów zawiera nawet te dodatki. Jeśli wycieczki na brzeg i napoje nie są wliczone w cenę, upewnij się, że masz cennik wycieczek na brzeg i napojów.

Natomiast w cenę budżetowego rejsu nie są wliczane napoje alkoholowe ani wycieczki na lądzie. Warto zatem być przygotowanym na te dodatkowe wydatki jeżeli z tych opcji planujemy korzystać. Droższe wycieczki statkiem te opcje mogą mieć już wliczone w cenę.

Oferty last minute

Warto brać pod uwagę że linie rejsowe oferują w ostatnich dniach przed rejsem tańsze ceny wycieczek, tak by statek miał pełne obłożenie.

Oferty last minute bez problemu znaleźć można w Internecie.

Pokład statku wycieczkowego
Pokład statku wycieczkowego