Stambuł

Turcja jest bardzo popularnym celem podróży turystycznych, wczasowych

Główne powody, dla których ten kraj jest popularnym celem podróży dla osób szukających wymarzonego miejsca na wakacje, są następujące:

Miejsce docelowe nad Morzem Śródziemnym, Turcja oferuje odwiedzającym jedne z najpiękniejszych i dziewiczych plaż oraz jedne z najbardziej ekscytujących kurortów. To miejsce staje się coraz bardziej popularne wśród również wśród celebrytów.

Turyści mogą cieszyć się tym, co najlepsze w Turcji przez całą wiosnę, lato i jesień, korzystając w tym czasie z oferty lifestylowej czy szerszej oferty. W tych miesiącach można odwiedzić wspaniałe zabytki kultury, więc upewnij się, że ich nie przegapisz!

Turcja gości fanów sportów zimowych i zapewniają szeroką gamę wyrafinowanych ośrodków narciarskich, w których ludzie mogą cieszyć się zimą.

Ceny są znacznie niższe niż w Austrii, Włoszech czy Szwajcarii, a jakość jest porównywalna z niektórymi z najlepszych europejskich ośrodków sportów zimowych.

Niskie ceny zakwaterowania na wakacje w Turcji to najlepsza opcja dla każdego, kto chce wynająć lub kupić willę z prywatnym basenem w tej okolicy. Ceny są prawie kilka razy niższe niż w przypadku podobnych nieruchomości na przykład we Włoszech.

Ponieważ domy wakacyjne są znacznie tańsze w Turcji, możesz zaoszczędzić dużo pieniędzy, kupując je właśnie tam.

Turcja jest bardzo dobrze skomunikowana lotniczo z państwami europejskimi.

Regularne loty do Turcji prawdopodobnie są uruchomione w większości państw europejskich. Turcja jest bardzo mocno liczącym się państwem w swoim regionie ale i mającym siłę oddziaływania na kraje Unii Europejskiej.

Galata - dzielnica Stambułu
Galata – dzielnica Stambułu